Przejdź do treści
gdzie na narty w polsce

Gdzie jechać na narty w Polsce? Ranking ośrodków narciarskich

Polska infrastruktura narciarska cieszy się coraz większą popularnością, nie tylko wśród mieszkańców kraju. Bardzo często wybierają się tutaj także zachodni sąsiedzi, by szusować po ośnieżonych stokach. Wybranie się na narty w polskie góry, to świetny pomysł dla początkujących, jak i doświadczonych narciarzy, a także rodzin z dziećmi. Ośrodki dysponują coraz nowocześniejszą bazą turystyczną i noclegową, zapewniając idealne warunki dla miłośników zimowego sportu.

Narty w Polsce – bogata oferta ośrodków narciarskich

Choć polskim szczytom nieco brakuje do alpejskich stoków, oferta ośrodków narciarskich zachęca turystów do wyboru właśnie tych stoków. Polska infrastruktura narciarska stale się rozwija, wyznaczane są nowe narciarskie trasy, budowane są wyciągi i kolejki, a cena karnetu jest zdecydowanie niższa niż poza granicami kraju, co wywiera główny wpływ na to, że polskie stacje narciarskie są częstszym wyborem narciarzy. Wśród dostępnych ośrodków narciarskich w Polsce przodują: Szczyrk, Białka Tatrzańska i Zieleniec

Doceńmy to co mamy – dlaczego warto wybrać polskie stoki?

Powodem, dla którego warto zainteresować się bogactwem tras narciarskich w Polsce jest oszczędność. Wiele ośrodków, w cenie karnetu oferuje dostęp do zjazdów także w wielu pobliskich miejscowościach. Do najbardziej znanych skipassów, czyli karnetów umożliwiających jazdę na kilku różnych stokach należą: TatrySki, dzięki któremu można swobodnie zjeżdżać ze stoków Czarnej Góry, Białki Tatrzańskiej i Jurgowa oraz obowiązujący na terenie dwunastu ośrodków BeskidCard, z którego można korzystać w Krynicy – Zdroju, Piwnicznej – Zdroju i Kasinie Wielkiej. Dużym udogodnieniem dla narciarzy jest PKLpass, na zasadzie którego można korzystać ze wszystkich wyciągów, kolejek i tras narciarskich, należących do polskich kolei liniowych. Taki bilet świetnie rozwiązał problem kupowania kilku różnych karnetów i pozwala cieszyć się zjazdami z różnych stoków, w innych miejscowościach.

Wyjazdu na narty w polskie góry nie trzeba planować z dużym wyprzedzeniem i możliwe jest zaplanowanie tylko weekendowego urlopu, co jest raczej niemożliwe podczas szusowania za granicami kraju. Ceny mogą różnić się, w zależności od miejsca i warunków, ale pewne jest, że są to tanie wyjazdy na narty. Na naukę jazdy na nartach warto wybrać większe kompleksy, które oferują różne trasy zjazdowe, posiadające w ofercie łagodnie nachylone stoki. Jeśli okaże się, że ten rodzaj sportu zimowego nie sprawi początkującemu trudności, łatwo będzie można zmienić trasę na bardziej urozmaiconą i trudniejszą – bez konieczności zmieniania ośrodka narciarskiego. W większych kurortach narciarskich znajdują się także stoki narciarskie dla dzieci oraz przedszkolne szkółki, z wykwalifikowanymi instruktorami. W Polsce dobrze rozwinęła się baza gastronomiczna w obrębie stacji narciarskich. Jest wiele restauracji, kawiarni i barów, które zapraszają zmarzniętych stokowiczów, oferując ciepłe dania i rozgrzewające napoje. Poza restauracjami znajduje się także wiele atrakcji turystycznych, uprzyjemniających zimowy urlop. Należą do nich baseny termalne, saunaria i kompleksy SPA.

stoki narciarskie polska
Piękne polskie góry

Najlepsze miejsca na narty w Polsce

Prawdą jest, że bogata oferta polskich ośrodków narciarskich utrudnia wybór wymarzonego, urlopowego kurortu. Gdzie znajdują się najlepsze stoki narciarskie w Polsce dla wprawionych narciarzy oraz jakie stoki w Polsce wybrać dla początkujących? Możliwości jest wiele, a najlepsze z nich przedstawiamy w rankingu ośrodków narciarskich.

1. Białka Tatrzańska

Jednym z największych i najlepszych ośrodków narciarskich na całym Podhalu z pewnością jest BiałkaSKi w Białce Tatrzańskiej. Kurort dysponuje nowoczesną infrastrukturą, która sprawia, że narciarze z całego kraju zjeżdżają się właśnie tutaj. Ośrodek w ciągu ostatnich kilkunastu lat rozwinął się i łączy obecnie trzy narciarskie stacje: Banię, Kotelnicę i Kaniówkę, a wejście na każdą z nich umożliwia jeden karnet. Stację można zmienić poprzez korzystanie z łączącego je wyciągu orczykowego, co znacznie ułatwia dostęp, gdyż nie trzeba przestawiać samochodu na inne miejsce parkingowe. Do dyspozycji narciarzy znajdują się tutaj 23 trasy, których łączna długość wynosi 16 kilometrów, a wjazd możliwy jest dzięki 11 wyciągom i 9 kolejkom krzesełkowym. Ośrodek ten wyposażony jest w jeden z najnowocześniejszych systemów naśnieżania stoków, co stanowi gwarancję dobrych warunków, na zjazdowych trasach przez cały zimowy sezon.

Więcej o Białce Tatrzańskiej przeczytasz w naszym artykule: Białka Tatrzańska – zaplanuj podróż w sezonie letnim i zimowym

Stoki są bardzo dobrze oświetlone, co pozwala także na jazdę po zmroku, a większość z nich czynna jest do godziny 22. Białka Tatrzańska dobrze przygotowała się na przybycie zimowego turnusu odwiedzających i wśród innych atrakcji można wyróżnić tu nowo powstały kompleks basenów termalnych, które zapewnią odprężenie i relaks po całym dniu spędzonym na stoku. Ponadto do dyspozycji gości jest wiele lodowisk, klimatycznych restauracji i sklepików. Dobrze rozwinięta jest baza noclegowa, a niektóre z hoteli i pensjonatów znajdują się u samych zboczy stoków. Wstęp do narciarskich ośrodków zapewnia karnet TatrySki, umożliwiający korzystanie także ze stoków po stronie słowackiej. Przy zakupie wejściówki jest możliwość określenia ilości godzin lub dni zjazdów, a także wyboru lokalizacji lub dodatkowych atrakcji (termy, lodowiska).

Białka Tatrzańska cennik:

Za karnet całodniowy, obejmujący dodatkowe atrakcje takie jak lodowisko i termy należy zapłacić:

 • 99 zł – karnet normalny
 • 95 zł – karnet ulgowy dla dziecka w wieku 9-15 lat
 • 90 zł – karnet ulgowy dla dziecka do 9 roku życia

Cena karnetu TatrySki podczas wysokiego sezonu, w zależności od ilości dni wynosi:

 • jednodniowe wejście – osoba dorosła(od 16lat) – 104zł, junior/senior – 95 zł, dziecko do 10 lat – 90 zł
 • tygodniowe wejście – osoba dorosła(od 16lat) – 575ł, junior/senior – 505 zł, dziecko do 10 lat – 470 zł

Białka Tatrzańska wypożyczalnia:

Komplet sprzętu narciarskiego dla juniora to: 28zł/dzień, dla dorosłego: 29 zł/dzień.

2. Szczyrk

Do najlepszych ośrodków narciarskich koniecznie należy zaliczyć także Szczyrk Mountain Resort. Możliwe jest, że ulepszenie infrastruktury i warunków na tym stoku stanowiło największą inwestycję, wśród wszystkich unowocześnianych narciarskich obiektów. Pomocna w renowacji okazała się słowacka grupa Tatry Mountain Resort, która stała się udziałowcem Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego i z wielkim zaangażowaniem dba o rozwój tego kurortu. Znajdują się tu najdłuższe stoki narciarskie w Polsce, o długości aż 25 kilometrów zróżnicowanych nartostrad i szerokich zjazdowych trasach, a część z nich jest dodatkowo oświetlona. Od kilku lat stacja w Szczyrku współpracuje z Centralnym Ośrodkiem Sportu i Beskid Sport Areną, co zaowocowało utworzeniem wspólnego SkiPassu, obfitującego w ponad 40 kilometrów tras. Na terenie stacji znajdują się trzy koleje 6 – osobowe i jedna 10 – osobowa kolejka gondolowa. Resort w Szczyrku posiada nowoczesny system naśnieżania, co pozwala cieszyć się dobrymi warunkami podczas każdej jazdy.

Więcej o Szczyrku przeczytasz w naszym artykule: Szczyrk – atrakcje turystyczne. Poznaj górskie miasto z atmosferą i pyszną kuchnią!

narty polska
Szczyrk Mountain Resort

Szczyrk Mountain Resort cennik:

Karnety można nabyć w kasie oraz przez stronę internetową – w zależności od wybranej opcji ceny będą się różnić.

 • Jednodniowy karnet dla osoby dorosłej: 109 zł – w kasie, 83zł – w sklepie internetowym
 • Jednodniowy karnet dla juniora i seniora: 88 zł – w kasie, 67 zł – w sklepie internetowy

Możliwe jest także nabycie karnetów umożliwiające wejście w określonych godzinach.

Szczyrk Mountain Resort wypożyczalnia:

 • Komplet sprzętu dla osoby dorosłej na cały dzień – 54 zł.
 • Komplet sprzętu dla juniora na cały dzień – 44 zł.

3. Czarna Góra

Czarna Góra – ośrodek położony przy masywie Śnieżnika w Górach Sudeckich, cieszący się coraz większą popularnością wśród miłośników górskich zjazdów. Do użytku narciarzy znajduje się tu 13 tras zjazdowych, liczących około 10 kilometrów, a przemieszczanie usprawniają 3 liniowe kolejki, 6 wyciągów orczykowych i 4 taśmowe. Warto dodać, że znajduje się tutaj najszybsza kolej w Polsce – luxtorpeda, która w kilka minut dowozi narciarzy na stoki. Wyposażona jest w komfortowe, podgrzewane kanapy i posiada zabezpieczenie od wiatru. W godzinę, kolejka ta jest w stanie przewieźć na szczyt aż 3000 osób. Aby korzystać z tras narciarskich na Czarnej Górze trzeba wykupić karnet Ski Region Śnieżnik, który obejmuje także stacje Lądek Zdrój i Kamienica. Stoki czynne są od 8:45 do 21:00. Istnieje także możliwość wykupienia karnetów godzinnych lub wejścia popołudniowego od 16:00 do 21:00. W cenie karnetu dostępny jest przejazdem skibusem do kurortu. Istnieje także karta SkiPass Czarna Góra Resort, która służy jako nośnik posiadanych karnetów i umożliwia wejście na stok i korzystanie z wszystkich przywilejów narciarskiego ośrodka, bez konieczności aktywacji w kasach. Dzięki takiej opcji nie trzeba czekać w kolejkach, a z karty można korzystać podczas całego sezonu zimowego, a także w kolejnych latach. Stoki Czarnej Góry cechują się dużym zróżnicowaniem terenu, ale nadają się także dla początkujących, a tuż przy nich znajduje się narciarska szkółka.

Czarna Góra cennik:

Karnety SkiPass Czarna Góra resort można kupić na cały tydzień, kilka dni lub godzin, a w zależności od wieku dostępne są w czterech wersjach: standardowej, ulgowej dla dzieci od 3 do 13 lat, ulgowej studenckiej – za okazaniem legitymacji oraz dla seniorów powyżej 60 roku życia.

 • Karnet jednodniowy standard: 120 zł
 • Karnet jednodniowy ulgowy : 105 zł

Super opcją, w przypadku wyboru karnetu kilkudniowego jest opcja zakupu 6 – dniowego wejścia, które można zrealizować w dowolnym dniu narciarskiego sezonu. Kupując karnety przez stronę internetową resortu można często trafić na zniżki i promocje.

Czarna Góra wypożyczalnia:

Wypożyczenie kompletu sprzętu kosztuje dla dorosłych 50 zł za dobę, dla dzieci – 40 zł.

4. Zieleniec

Zieleniec Ski Arena to sieć narciarskich ośrodków na terenie Gór Bystrzyckich i Orlickich, do których wejście umożliwia jeden karnet. Miejscowość ta charakteryzuje się niespotykanym mikroklimatem, bowiem śnieg utrzymuje się tutaj około 150 dni w roku i niewątpliwie jest to największa stacja w polskich Sudetach. Udostępniono 23 kilometry tras zjazdowych. Znajdują się tu najlepsze stoki w Polsce, ponieważ warunki odpowiadają zarówno początkującym, rodzinom z dziećmi oraz doświadczonym narciarzom. Największą atrakcją na stoku w Zieleńcu jest pierwsza kolejka liniowa Skyway Express, która umożliwia wjazd na górę w 6 lub 8 – osobowych wagonikach. Oprócz kolejki funkcjonują także inne wyciągi, jak Winterpol oraz Gryglówka, Nartorama i Diament i wiele innych. Łącznie na terenie kurortu znajduje się 30 wyciągów, które umożliwiają szybkie dostanie się na stok. Zieleniec cieszy się dużą popularnością, a zimą przybywa tu dużo miłośników tego zimowego sportu. Oferta ośrodka jest bogata i często pojawiają się propozycje takie jak FreeSki – rozwiązanie, dzięki któremu za wynajem noclegu otrzymuje się darmowe wejście na wyciągi. W mieście tym znajduje się bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa, turystyczna i gastronomiczna, a stacja śmiało może być porównywalna do zagranicznych ośrodków.

Zobacz także: Zieleniec (Duszniki-Zdrój) – miejsce pełne atrakcji o każdej porze roku

ośrodki narciarskie polska
Nowoczesna kolejka liniowa Skyway Express

Zieleniec Ski Arena cennik:

Za jeden dzień na stoku w Zieleńcu karnet dla osoby dorosłej wyniesie 110 zł, natomiast za karnet ulgowy należy zapłacić 90 zł.

Zieleniec Ski Arena wypożyczalnia:

 • Koszt kompletu nart dla osoby dorosłej na jeden dzień: 45zł
 • Koszt kompletu nart nart dla juniora na jeden dzień: 40zł

5. Jaworzyna Krynicka

Gdzie na narty w Polsce? Stacja narciarska Jaworzyna Krynicka zaprasza wymagających narciarzy do korzystania z jej tras! Ośrodek ten dysponuje ośmioma trasami, z czego tylko jedna posiada w miarę łatwy zjazd, więc na pewno nie jest to miejsce dla osób zaczynających swoją przygodę z tym sportem. Aż 5 tras oznaczano jako trudne do jazdy, natomiast jedną z nich otrzymała status bardzo trudnej, z homologacją FIS. Do dyspozycji narciarzy jest także trasa do zjazdu slalomem. Znajdują się tu 3 kolejki oraz 5 wyciągów, w tym jeden przeznaczony dla dzieci. Niedaleko znajduje się także narciarskie przedszkole, które oferuje stoki dla dzieci. Krynica posiada dość nowoczesną infrastrukturę. Znajduje się tu dużo malowniczych krajobrazów i spacerowych deptaków, rozwinięta jest baza noclegowa i gastronomiczna.

Krynica to miejscowość zdecydowanie związana z zimowymi sportami, która często nazywana jest drugą, zimową stolicą Polski – zaraz po Zakopanem. Miasto dysponuje szeroką ofertą narciarskich ośrodków, bogatych w nartostrady o różnym profilu i stopniu trudności.

Jaworzyna Krynicka cennik:

Karnety ulgowe przysługują dzieciom do 15 roku życia, za okazaniem legitymacji oraz seniorom, powyżej 65 lat.

 • Koszt karnetu jednodniowego standard: 80 zł
 • Koszt karnetu jednodniowego ulgowego: 60 zł

Jaworzyna Krynicka wypożyczalnia:

 • Komplet sprzętu standard: 49 zł
 • Komplet sprzętu junior: 39 zł.

6. Dwie doliny – Wierchomla i Muszyna

Najlepsze stoki narciarskie dla początkujących można znaleźć w nietypowej, ale niezwykle urokliwej stacji narciarskiej Dwie doliny, położonej w Beskidach, oddalonej o około 12 kilometrów od Piwnicznej – Zdrój. Narciarzy na te dwa stoki w Polsce przyciąga niesamowite zagospodarowanie terenu, ponieważ dzięki udanemu projektowi udało połączyć się dwa szczyty – Wierchomlę i Muszynę, za pomocą wyciągów i tras narciarskich. Jeśli ktoś chciałby podróżować samochodem, trasa ta wynosi 30 kilometrów. Centrum zimowych sportów mieści się przy stoku Wierchomli, gdzie postawioną najdłuższą krzesełkową kolej, służąca za łącznik między masywami. W następnych latach dobudowano kolejne krzesło od strony Muszyny, dzięki czemu liczne trasy połączyły te dwa śnieżne tereny. Snowboardziści i narciarze mogą korzystać z 10 kilometrów tras zjazdowych, 8 wyciągów orczykowych i 2 krzesełkowych. Kurort ten posiada trasy dla narciarskich wyjadaczy, ale także laików tej aktywności oferując bezpieczny i płaski stok „Stonoga”, który oddzielony jest od innych nartostrad. Dwie doliny to miejsce świetne do aktywnego wypoczynku na nartach z dziećmi i całą rodziną, a występujący tu klimat sprawia, że śnieg na stokach utrzymuje się bardzo długo.

Dwie doliny karnety:

Dostępne są karnety czasowe: normalne – 100zł/dzień i ulgowe – 85zł/dzień. Dla mieszkańców powiatu Nowy Sąd oraz powiatu nowosądeckiego przewidziane są cenowe zniżki.

Dwie doliny wypożyczalnia:

Cena wypożyczenia kompletu sprzętu wynosi 60 zł.

7. Kasprowy Wierch

Czołowe miejsce najlepszych stoków w Polsce powinien zająć Kasprowy Wierch, nazywany często świętą górą polskiego narciarstwa. Jednak zaniedbana infrastruktura i mała ilość tras nie pozwala na umieszczenie go w ścisłym top 5, jednak w dalszym ciągu to jeden z najdłuższych stoków w Polsce. Nie dawno wjazd na górę został zmodernizowany i jest całkiem przyjemny, ale wyciągi są stare, a trasy mało różnorodne. Na stoku tym panuje unikalny klimat, przypominający najbardziej ten znad alpejskich szczytów, a góra ta jako pierwsza w Polsce posiadała profesjonalne narciarskie trasy. Obecnie na stoku znajdują się tylko dwie, które określane są jako trudne, a podczas dużego mrozu i oblodzenia – nawet bardzo trudne. Z pewnością stok ten zaspokoi oczekiwania doświadczonych mistrzów narciarskiego kunsztu. W ośrodku narciarskim na Kasprowym Wierchu, sezon szusowania stoków trwa bardzo długo, ze względu na dużą wysokość i niską temperaturę, dzięki której można cieszyć się jazdą nawet do połowy maja.

gdzie na narty
Cudowny zjazd na Kasprowym Wierchu

Kasprowy Wierch cennik:

Za całodniowy karnet należy zapłacić 130 zł/osobę dorosłą i 99 zł/bilet ulgowy.

Kasprowy Wierch wypożyczalnia:

Cena kompletu sprzętu dla juniora to 35zł, natomiast dla osoby dorosłej 40 zł.

8. Wisła

Bez zwątpienia jeden z najlepszych stoków narciarskich w Polsce dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy można znaleźć w Wiśle. Ośrodek ten dysponuje niemal 30 kilometrami tras i ponad 30 wyciągami, prowadzącymi na stoki. Kurort stale jest modernizowany i ulepszany, a infrastruktura jest na coraz lepszym poziomie. Od kilku lat funkcjonuje tu karnet Wiślański SkiPass, umożliwiający szusowanie w 12 ośrodkach narciarskich, między innymi: Wiśle, Beskidzie, Nowej Osadzie i Skolnitach. Znajduje się tu wiele stoków, które pozwalają na naukę jazdy dla dorosłych, jak i dla dzieci. W Wiśle, podobnie jak w Szklarskiej Porębie znajduje się wiele tras przeznaczonych do narciarstwa biegowego, a bardzo niewiele kilometrów dzieli tę stacją od ośrodka w Szczyrku – co może mieć duże znaczenie, w trakcie planowania narciarskiego wypoczynku.

Wiślański SkiPass cennik:

 • Karnet jednodniowy dla osoby dorosłej: 110 zł
 • Karnet jednodniowy ulgowy: 90 zł

Wisła wypożyczalnia:

Komplet sprzętu całodzienny: osoba dorosła – 45zł, junior – 35 zł

9. KasinaSki na Śnieżycy

KasinaSki to mały, kameralny ośrodek narciarski, położony w Kasinie Wielkiej, wchodzący w skład grupy Pingwina. Poza nią, do grupy tej należą także: Arena, Słotwiny, Kurza Góra, Skolnity i Czarny Groń. Gdzie na narty z dziećmi w Polsce? KasinaSki posiada niewiele tras, a wielkość tego kurortu świetnie sprawdzi się podczas aktywnego wypoczynku z rodziną. Długość stoku mierzy prawie 1,5 kilometra, a trasy to łącznie 2,5 kilometry. Dostępne są różne stopnie trudności: czarna, czerwona, niebieska i zielona, których nachylenie równe jest mniej więcej 28%. Na stoku funkcjonuje nowoczesna kolejka liniowa, mieszcząca 6 osób, a wjazd zajmuje 7 minut.

KasinaSki cennik:

Koszt całodziennego karnetu normalnego to 105zł, natomiast ulgowego dla dzieci do 12 lat to 85 zł.

KasinaSki wypożyczalnia:

Przy stacji funkcjonuje także wypożyczalnia sprzętu nart, a koszt wypożyczenia kompletu nart bądź snowboardu wynosi: 15zł/1h, 35zł/3h, 45zł/24h.

10. Szklarska Poręba

Ski Arena Szrenica to narciarski ośrodek znajdujący się w Szklarskiej Porębie. Mniejszy niż inne najlepsze ośrodki narciarskie, mimo to cieszy się równie dużą popularnością, wśród szusujących po stokach narciarzy. Położona w Karkonoszach stacja oferuje 12 kilometrów nartostrad o różnym stopniu trudności, a całość przejazdu zdobią górskie i leśne widoki. Na Szrenicę prowadzi łącznie 8 wyciągów, z czego 3 to kolejki liniowe, a pozostałe 5 to wyciągi. Kolejki są w stanie przewieźć na szczyt stoku w jedną godzinę około 10 000 osób. Dodatkową atrakcją w Szklarskiej Porębie są trasy narciarstwa biegowego, znajdujące się w Górach Izerskich – na Polanie Jakuszyckiej. Łączna długość tras do narciarstwa biegowego wynosi 100 kilometrów, a ciekawostką jest, że układają się one w kształt koniczyny. Szklarska Poręba to miejscowość typowo turystyczna, nie zabraknie tu więc licznych restauracji, hoteli i kompleksów biologicznej odnowy.

Ski Arena Szrenica cennik:

 • Karnet jednodniowy dla osoby dorosłej: 96 zł
 • Karnet jednodniowy dla młodzieży/seniorów: 76,50 zł
 • Karnet jednodniowy dla dzieci: 57 zł.

Należy tu zaznaczyć, że w cenie dobowego karnetu do dyspozycji narciarzy jest tylko 7h jazdy, od 8:30 do 16:00.

Szklarska Poręba wypożyczalnia:

Cena wypożyczenia kompletu sprzętu zaczyna się od 40zł/dzień.

11. Jurgów

Na narty w Polsce z pewnością warto wybrać się do ośrodka narciarskiego Jurgów. Choć stacja ta nie oferuje długich kilometrów tras, to jest miejscem spotkań narciarzy z całego kraju, ponieważ można podziwiać stąd widoki, rozpościerające się na całe Tatry. Ponadto narciarskie trasy są bardzo różnorodne pod względem nachylenia i trudności zjazdu, a jedna z nich uważana jest, jako jedna z najtrudniejszych w Polsce. Trasy czerwona i czarna przeznaczone są dla wprawionych narciarzy, natomiast do spokojniejszej jazdy z pewnością nada się trasa zielona. Jakby ktoś zastanawiał się gdzie na narty z dziećmi w Polsce, to ośrodek ten posiada również wyciągi dla najmłodszych. Stoki są sztucznie ośnieżane i oświetlane. A cały kurort posiada trzypiętrową restaurację, z prawdziwym góralskim jedzeniem.

JurgówSki karnety:

Stacja JurgówSki wchodzi w skład Karnetu TatrySki. Poza tą opcją można wykupić także bilet popołudniowy, jednodniowy, dwudniowy i sześciodniowy – normalny lub ze zniżka. Ceny wynoszą odpowiednio:

 • Wejście popołudniowe – standard: 65 zł, ulgowy: 75 zł
 • Wejście jednodniowe – standard: 110 zł, ulgowy: 100 zł

Karnety ulgowe dotyczą dzieci w wieku 11-15 lat oraz seniorów powyżej 65 lat.

Jurgów wypożyczalnia:

Wypożyczenie kompletu na cały dzień możliwe jest za 45 zł.

gdzie na narty z dzieckiem
Polskie ośrodki mają bogatą ofertę także dla najmłodszych

Gdzie wybrać się na narty z dziećmi?

Gdzie najlepiej wybrać się na narty z dzieckiem? Wymaganiom rodzicom najlepiej sprosta ośrodek nie za duży i kameralny. Świetnym miejscem do rodzinnego szusowania będzie KasinaSki w Kasienie wielkiej, ale na uwagę zasługuje także ośrodek nie wymieniony w rankingu – Rusiński Ski. Stacja narciarska znajdująca się na Rusińskim Wierchu to zdecydowanie rodzinny kompleks, który sprzyja uprawianiu białego szaleństwa razem z dziećmi. Ośrodek oferuje 3 szerokie nartostrady, o różnym stopniu trudności, które są oświetlane, naśnieżane oraz retrakowane. W ofercie do dyspozycji jest narciarskie przedszkole oraz szkółka, oraz duża oferta biletów ulgowych.

Jak zaplanować swoją podróż?!

Zarezerwuj nocleg
Skorzystaj z Booking.com, gdzie znajdziesz hotele (w każdym przedziale cenowym), pensjonaty i apartamenty na całym świecie.

Bilety lotnicze
Znajdź tani lot, korzystając ze Skyscanner lub Momondo. To dwie bardzo przydatne wyszukiwarki, ponieważ przeszukują strony internetowe wielu linii lotniczych na całym świecie, więc zawsze znajdziesz najlepszą ofertę.

Bilety autokarowe
Jeżeli planujesz podróżować po Europie autokarem, to koniecznie skorzystaj z oferty FlixBusa. Ich autobusy dojeżdżają do 2 500 destynacji, w 37 krajach.

Zwiedzanie
W serwisie GetYourGuide zarezerwujesz wycieczki, przewodników, bilety do teatru czy muzeum na całym świecie! Karty miejskie, uprawniające do wielu zniżek, znajdziesz na GoCity.com.