O blogu:

Miejsce to powstało głównie z potrzeby podzielenia się inspiracją do niekonwencjonalnych sposobów podróżowania, ale także dostarczenia jak największej ilości praktycznych informacji. To, co my robiliśmy podczas tych wyjazdów jest kwestią drugorzędną, najważniejsze jest jak ten czas spędzicie Wy! Dlatego chcemy, aby nasze treści były wypełnione jakością, a każdy wpis niósł dla Ciebie, drogi czytelniku, konkretną wartość.

Twórcy:

Bartosz - copywriter, redaktor, webmaster. W wolnym czasie planuje kolejne podróże. Zawsze chciał jeździć zestawem. I, w sumie jeździ.

Gabrysia - mózg całej operacji, główna inspiracja i natchnienie, bohaterka setek anegdot

Agnieszka - pilnuje, aby wyprawy odbywały się zgodnie z planem lub wręcz przeciwnie, a także pomaga w bieżących działaniach. Lub wręcz przeciwnie 🙂

Formy współpracy:

Na wstępie musimy zaznaczyć jedną rzecz. Jeśli już stosujemy product placement to tylko nieświadomie. Nie tworzymy artykułów pod przemycone ukradkiem linki oraz nie udajemy, że jesteśmy zachwyceni jakimś produktem jeśli jest odwrotnie. Poza tym lubimy eksperymentować i jesteśmy otwarci na wszelkie ciekawe formy współpracy.

Możemy na przykład:

  • odwiedzić jakieś fajne miejsce, a później to opisać,
  • spojrzeć co ciekawego produkujesz i dlaczego może to być przydatne w podróży,
  • pomóc Ci w organizacji wyjazdu, przygotować trasę oraz ciekawe miejsca,
  • ba! możemy tam z Tobą pojechać! władamy płynnie angielskim, francuskim i tadżyckim w dialekcie centralnym. No dobra, tylko angielskim, ale na migi dogadamy się z każdym ! 🙂
  • odwiedzić i opisać event podróżniczy, targi, występy etc.

Zostań patronem konkretnego wpisu, kategorii lub nawet całego bloga! Wszystkie treści tworzymy sami i zawierają nasze subiektywne opinie. Możesz jednak wybrać konkretny materiał, a informacja o sponsorze wraz z odnośnikiem do Twojej witryny pojawi się na początku i końcu takiego wpisu. Ponieważ nie stosujemy banerów reklamowych, a takie informacje nie są uwzględniane w filtrach AdBlock, na pewno zostaniesz zauważony! Wszystkie szczegóły uzgadniamy mailowo.

Chyba, że masz jakiś inny, ciekawy pomysł, chętnie go poznamy! 🙂

Mail