Planujesz wyjazd na walentynki? Poznaj ciekawe miejsca w Polsce na weekend we dwoje

Zastanawiasz się, gdzie możesz wybrać się na walentynki wraz ze swoją drugą połówką? Zostało niewiele czasu, jednak jeszcze zdążysz zaplanować romantyczny weekend. Sprawdź, gdzie wybrać się na walentynki w czasie pandemii.

Co robić w walentynki?

Walentynki 2021 będą nieco inne niż zazwyczaj, głównie z uwagi na liczne obostrzenia sanitarne, spowodowane pandemią koronawirusa. Ograniczenia mocno pokrzyżowały plany zakochanym, którzy zapewne planowali romantyczną kolację w restauracji. Na szczęście pomysły na walentynki nie ograniczają się wyłącznie do pięknie podanego jedzenia i szykownych strojów.

Wiele osób uważa, że walentynki w domu to jedyne rozwiązanie, jednak kilka dni temu polski rząd ogłosił bardzo dobrą wiadomość nie tylko dla hotelarzy i branży turystycznej, ale również dla turystów – nie tylko tych zakochanych.

Od 12 lutego będziemy mieli możliwość oficjalnie i przede wszystkim legalnie zarezerwować pokój w hotelu, czy ośrodku noclegowym w całej Polsce. Walentynki 2021 idealnie wypadają na weekend, więc dlaczego by gdzieś nie wyjechać?

Gdzie na walentynki 2021?

Mówi się, że nie jest ważne to, gdzie spędzimy walentynki, lecz z kim. To prawda, jednak czasem warto zrobić coś szalonego lub zaskoczyć swoją druga połówkę, planując romantyczną podróż. Gdzie zatem wybrać się na randkę lub romantyczny weekend we dwoje?

Korzystając z okazji otwarcia hoteli i ośrodków, warto udać się do klimatycznego miejsca, który pomoże w stworzeniu idealnej atmosfery. Najczęściej wybieranymi lokalizacjami są góry i nasze polskie morze. Zapowiada się śnieżny weekend, więc jest to świetna okazja do wspólnej wycieczki górskiej lub romantycznego spaceru zaśnieżoną plażą Bałtyku.

Jeśli wolisz spędzić walentynki w okolicach swojego domu, poszukaj okolicznego parku lub jeziorka na klimatyczny spacer we dwoje.