Hydropolis we Wrocławiu otwarte od piątku

Centrum wiedzy o wodzie – Hydropolis czeka na swoich gości. Jedna z najważniejszych atrakcji Wrocławia będzie czynna od piątku 7 maja 2021 roku. Zwiedzanie będzie dozwolone z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Poznaj szczegóły!

W Hydropolis będzie mogło przebywać maksymalnie 250 osób. Przy wejściu pracownik Hydropolis zmierzy temperaturę każdemu zwiedzającemu oraz sprawdzi, czy wszyscy mają maseczki. Każdy otrzyma jednorazowe rękawiczki jeszcze w trakcie zakupu biletów.

Hydropolis Wrocław otwiera się na zwiedzających

Centrum wiedzy o wodzie wznowi swoją działalność w piątek 7 maja 2021 roku. Na terenie całego obiektu będą rozmieszczone pojemniki z płynem do dezynfekcji, a przewodnicy i cała obsługa Hydropolis będą pracować w maseczkach, przyłbicach i rękawiczkach. Właściciele obiektu poinformowali również o zainstalowaniu ścianki ochronnej w pawilonie kasowym, która oddzieli sprzedawcę od gościa.

W ofercie Hydropolis znajdzie się tradycyjne zwiedzanie indywidualne, grupowe, z przewodnikiem oraz różnego rodzaju warsztaty edukacyjne. Wszystko w centrum będzie funkcjonować tak jak wcześniej, oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego oraz ze zmianą godzin otwarcia.

Ekspozycja w Hydropolis będzie dostępna od wtorku do piątku w godzinach 9:00-18:00, natomiast w weekendy od 10:00-20:00. Właściciele i organizatorzy zalecają najbezpieczniejszą formę zakupu biletów, czyli poprzez stronę internetową.

Hydropolis a pandemia

W trakcie lockdownu ekipa Hydropolis nieustannie rozwijała swoje projekty np. #HYDROwDOMU czy #HYDROeduwsparcie.

W centrum wiedzy o wodzie niedługo otworzy się nowa wystawa czasowa, która będzie skoncentrowana na wykorzystaniu sezonowych i regionalnych produktów w ujęciu ekologicznym. Co robić we Wrocławiu w weekend? Z pewnością udać się do Hydropolis!