Przejdź do treści

Hotel Spa Manor House – dla ciała i ducha

Hotel Manor House zlokalizowany jest na samym szczycie wzgórza, w niesamowicie malowniczym otoczeniu. Sam budynek ma ponad 900-letnią historię, co dodaje mu niezwykłego klimatu. 5-gwiazdkowy hotel spa w mazowieckiem to częsty punkt wycieczek podczas wakacji czy urlopów. Wewnątrz na gości czeka aż 18 ekskluzywnych, komfortowych pokoi o najwyższym standardzie LUX i Superior. Jest także Apartament Odrowąża, składający się z dwóch pokoi. Na gości czeka także niezwykły ogród tarasowy z przepięknymi zakątkami, wprost idealnymi na romantyczną przechadzkę. Na terenie hotelu znajduje się także muzeum poświęcone ciekawym słowiańskim wierzeniom, a także Lodownia.

Odrobina historii

Pałac Odrowążów, w którym mieści się Hotel Spa Manor House, jest jedną z najstraszych rezydencji ziemiańskich w Polsce. Miejsce to miało ogromne znaczenie dla tworzenia się polskości i patriotyzmu, z tym miejscem związane są też losy znanych polskich osobistości, takich, jak Iwo Odrowąż czy Konstanty hr. Broel Plater. Po minionych latach zostało tu wiele reliktów przeszłości, a najpopularniejsze z nich to piwnice, baszta czy Lodownia.

Jakie atrakcje czekają na Państwa w hotelu?

Oprócz wymienionych już wyżej atrakcji, na uwagę zasługuje także Szklana Oranżeria Pałacowa, przyciągająca w szczególności kobiety. Goście najchętniej odwiedzają Kompleks Łaźni Rzymskich, gdzie można skorzystać z całego szeregu luksusowych zabiegów dla ciała i ducha. To właśnie tutaj prowadzona jest hydroterapia, terapia behawioralna, a także organizowane są różnego rodzaju wydarzenia. Dużą popularnością cieszą się koncerty na gongi, koncerty solfeżowe czy warsztaty edukacyjne dla wszystkich, którzy chcą zrobić dla siebie coś wyjątkowego. Hotel spa, mazowieckie Manor House to miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie luksus beztroskiego odpoczynku. Nasze organizmy, na co dzień spięte i przemęczone, potrzebują czasami prawdziwego odpoczynku. To właśnie Manor House jest dokładnie tym, czego potrzebuje ciało i dusza, by w pełni się zregenerować.

Dlaczego warto tu przyjechać?

Jeżeli chodzi o luksusowy hotel spa województwo mazowieckie ma się czym pochwalić. Oprócz oferty luksusowych pokojów do wynajęcia i spa, warto wyróżnić także Stajnię. Prowadzone są tutaj warsztaty z hippiki, działa nawet szkoła, w której młodzi adepci uczą się, jak postępować z pięknymi zwierzętami, jakimi są konie. Działa tutaj również Klub Jeździecki, a konie na stałe już wpisały się w krajobraz i najbliższe otoczenie hotelu Manor House.

Oprócz wszystkich atrakcji, które przyciągają tu ogromne rzesze gości każdego roku, warto podkreślić jeszcze wyjątkowość tutejszej kuchni. Na terenie hotelu działa restauracja, w której można skosztować tutejszych specjałów. Organizowane są tu także różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, które w tak pięknej scenerii nabierają jeszcze większej wartości.

Warto wspomnieć, że hotel Manor House jest miejscem, docelowo służącym biologicznej i psychicznej odnowie, dlatego też od kilku już lat jest hotelem bez dzieci. Hotel ten jest miejscem, w który liczy się spokój, harmonia i cisza. W wielu jego zakątkach usłyszycie Państwo odgłosy natury, nastrojową, spokojną muzykę, albo ciszę, która jest tak bardzo potrzebna w codziennym świecie. Hotel Manor House to miejsce, z którego wyjeżdża się zrelaksowanym, wypoczętym i wyciszonym. Jeśli zastanawiacie się Państwo, gdzie znaleźć najbardziej luksusowy, komfortowy i idealny do odpoczynku hotel spa, mazowieckie ma swoją propozycję, a jest nią Hotel Spa Manor House.

Jak zaplanować swoją podróż?!

Zarezerwuj nocleg
Skorzystaj z Booking.com, gdzie znajdziesz hotele (w każdym przedziale cenowym), pensjonaty i apartamenty na całym świecie.

Bilety lotnicze
Znajdź tani lot, korzystając ze Skyscanner lub Momondo. To dwie bardzo przydatne wyszukiwarki, ponieważ przeszukują strony internetowe wielu linii lotniczych na całym świecie, więc zawsze znajdziesz najlepszą ofertę.

Bilety autokarowe
Jeżeli planujesz podróżować po Europie autokarem, to koniecznie skorzystaj z oferty FlixBusa. Ich autobusy dojeżdżają do 2 500 destynacji, w 37 krajach.

Zwiedzanie
W serwisie GetYourGuide zarezerwujesz wycieczki, przewodników, bilety do teatru czy muzeum na całym świecie! Karty miejskie, uprawniające do wielu zniżek, znajdziesz na GoCity.com.