Flixbus podał trasy na lato 2021. Odmrażanie od 20 maja i bilety za złotówkę!

Już 20 maja Flixbus przywróci większość połączeń, które zostały wstrzymane przez nasilenie się trzeciej fali koronawirusa. Plan przewoźnika zakłada przywracanie połączeń i otwieranie nowych tras do łącznie 17 krajów w Europie w sezonie letnim. Dowiedz się, gdzie pojedziesz w wakacje 2021!

Jeszcze tego lata Flixbus umożliwi swobodne podróże po Europie i przywróci ponad 200 autobusów na drogi.

Nowy rozkład Flixbusa na wakacje 2021

Flixbus zapowiedział, że od 20 maja w każdym tygodniu będzie uruchamiać kolejne połączenia. Siatka na początek obejmie 30 krajowych i międzynarodowych połączeń. Do sprzedaży trafiły też połączenia typowo wakacyjne, m.in. do Szczawnicy, Władysławowa, Łeby, Kątów Rybackich.

Autobusy wrócą również do Wrocławia, Zakopanego, Gdyni, Kołobrzegu, Poznania, a także trasy zagraniczne do Berlina, Wiednia, Drezna, Kijowa, Paryża i Pragi. Pojawią się również nowe przystanki, m.in. Warszawa Stadion czy Rondo Wiatraczna w Warszawie, Borek Fałęcki w Krakowie.

Flixbus poinformował również że w dniach 12-14 maja ceny biletów na połączenia od 20 maja do 18 czerwca będą rozpoczynać się od 0,99 zł. Ilość biletów jest ograniczona do 4500 sztuk na trasach krajowych i międzynarodowych. W maju zmienią się również limity zajętych miejsc w transporcie zbiorowym.